Sponzoring a Strom splněných přání

PATRIOT reality pomáhá potřebným nejen z Olomouckého kraje, ale přispívá i na nadace a organizace z celé ČR. Zaměřili jsme se především na pomoc nemocným, handicapovaným lidem nebo na organizace související s péčí o děti.

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Společnost PATRIOT reality ve spolupráci s obchodním centrem OLOMOUC CITY připravila pro děti z dětských domovů Olomouckého kraje Ježíška tak trochu jinak – v podobě Stromu splněných přání. Od 1. do 16. prosince jste si mohli v obchodním centru OLOMOUC CITY vybrat ze stromu přáníčka dětí z dětských domovů. Děti v nich “svým Ježíškům“ psaly, co by rády našly pod stromečkem. I vy jste tak měli možnost připojit se a zaježíškovat si. Koupí takovéhoto dárku jste pak udělali dětem velkou radost!

Proč tento projekt děláme?
Každý je na Vánoce rád, když si na něj někdo vzpomene. A tento pocit bychom rádi dopřáli i dětem bez domova. Splnit přání je dárek darovaný v totmto případě alespoň třikrát. Děti nejen že budou mít velkou radost ze splněného přání, ale zároveň může být krůčkem k posílení jejich důvěry ve svět, který na jejich začátku nebyl zrovna přívětivý. A do třetice, ale ne v poslední řadě, tímto krásným počinem pohladíte i svoji duši.

Strom splněných přání 2013:  Děkujeme!

PATRIOT reality, nadace Malý Noe, Olomouc City a Globus děkují všem lidem, kteří se podíleli na projektu a zakoupili dětem dárečky. Od 1. prosince jste měli možnost  splnit přání dětem, která Ježíškovi napsaly děti z dětské kliniky FN Olomouc. Mohli jste vybírat z přání na vánočních stromech v Globusu i Olomouc City. Před Štědrým dnem jsme je předali   všem onkologicky a dlouhodobě nemocným dětem dětské kliniky FN OL i jejich sourozencům.

Byla to moc hezká akce, všem udělala radost a příští rok ji určitě zopakujeme :)
                                          Děkujeme

 

 

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ 2013

Tuto charitativní akci, zaměřenou na nemocné děti, pořádáme společně s Malým Noe, Globusem a Olomouc City  podruhé. Loni jsme dávali dárečky pouze pro děti z hemato-onkologie dětské kliniky FN Olomouc a jejich sourozence. Letos bychom chtěli obdarovat všechny děti, kteří jsou na celé dětské klinice, opět jak z hemato-onkologie, tak děti  dlouhodobě, vážně nemocné, a samozřejměopět  i jejich sourozence. Sourozence jsme do projektu zapojili také proto, když jeden z rodičů v práci musí dát výpověď, aby mohl být po celou dobu léčby na blízku nemocnému sourozenci, není obvykle dost finančních prostředků pro chod rodiny (na léky apod.). A to se týká i množství a dostupnosti dárků pro děti. I tím, že jeden z rodičů se musí víc věnovat nemocnému, je to taková malá satisfakce pro zdravé. Aboslutně netvrdíme, že rodič zdravé dítě po dobu léčby zanedbává, jen bychom chtěli udělat radost všem dětem, kteří jsou zasaženi přímo touto situací. A tak i vy máte opět možnost pomoct nám splnit přání dětem s onkologickým onemocněním a dětem dlouhodobě nemocným z dětské kliniky FN Olomouc, která napsali nebo nakreslili Ježíškovi. Vyberte si přáníčko ze stromu v Olomouc City nebo Globusu a udělejte dětem radost :) Děkujeme

Strom splněných přání 2012

Dne 20.12.2012 jsme s paní Vlčkovou z nadace Malý Noe, panem Šavrňákem z Olomouc City a zástupci Globusu, předali dárečky paní Mihálové z nadace Šance pro hemato-onkologické oddělení dětské kliniky FN Olomouc. Moc děkujeme všem, kteří se na projektu podíleli, ať organizačně nebo koupili dáreček. Byla to moc hezká akce, všem udělala radost a příští rok ji určitě zopakujeme :)

Strom splněných přání 2011

jsme pořádali opět ve spolupráci s nadací Malý Noe. Místo jsme měli na Horním náměstí v Ježíškove dílně od 1.12. - 9.12. 2011. Letos lidé vybíraliplnili přáníčka pro 166 dětí ze 7 dětských domovů z olomouckého kraje. Vystupení dětí proběhlo 11.12. od 14,30 na podiu na náměstí! Mohli jste vidět rozdováděné myšky, roztomilé Šmoulíky i Vánoční stomeček v podání malých dětí, nadané zpěvačky a krásné pásmo koled a známých písniček. Programem provázela Pavlína Matulová z Radia Rubi a zpestřením byly irské tance skupiny Fiach bán. Všem Ježíškům moc děkujeme!

Strom splněných přání v Aquaparku Olomouc 2010

Jako každý rok, tak i v roce 2010 jsme pořádali charitativní akci pro děti s dětských domovů, jen tentokrát se Strom splněných přání nekonal jak bylo vždy zvykem v nákupním centru a formou kartiček, kam děti psaly a kreslili svá přání, ale netradičně v olomouckém Aquaparku, který ochotně poskytl prostory pro všechny děti z oslovených domovů.

Akce proběhla 13. a 19.12. 2010 a nakonec se této vodní zábavy zúčastnilo cca 120 dětí ze 7 dětských domovů.

Malým dětem bylo umožněno hrát si v hracím koutku-herně v budově aquaparku.|
Děti si tuto variantu Stromu splněných přání užili a všem se tam moc líbilo.

Tímto bychom ráda poděkovali panu Tisoňovi, který vše v aquaparku zařídil a mile přivítal všechny děti a jejich vychovatele.

Strom splněných přání 2009

Tento rok jsme byli osloveni nadací Dobré místo pro život a Malý Noe, abychom na tomto projektu spolupracovali společně, čímž se do projektu mohlo zapojit více dětských domovů a azylový dům pro matky s dětmi, to znamená že letos kreslilo Ježíškovi svá přání přes 300 dětí! Vrátili jsme se Stromem splněných přání 2009 do Olomouc CITY, kde nás můžete najít od 28.11. do 13.12.2009 od 10,00 do 21,00 hodin. Slavnostní předání dárků dětem se uskuteční 16.12. od 15. hodin! Vystoupí děti se svým programem od vánočních říkanek a koled po různé druhy tanců. Letos jsme požádali taneční skupinu Fiach bán s vystoupením irských tanců, HIP HOPovou taneční skupinu a na závěr zazpívá vítěz Porty Zdeněk Hamřík. Programem bude provázet moderátor Jan Kolečkář. Přijďte do Olomouc City vybrat dárek a splňte opět dětem jejich přání. Děkujeme!

Strom splněných přání 2008

Letos jste měli opět možnost si vyzvednout obálku a splnit přání dětem z dětských domovů. Mohli jste nás najít 26.11. - 15. 12. 2008 na Horním náměstí u Sv. Trojice. Spousta z Vás si nenechala ujít slavnostní předání dárků a vystoupení dětí, které proběhlo 17.12.2008 od 15 hodin.
Tentokrát bylo do projektu zapojeno 9 dětských domovů a jeden kojenecký ústav a celkem 277 dětí!
Díky Vaší velké pomoci se letos opět vyplnila všechna přání.

Strom splněných přání 2007

Společnost PATRIOT reality ve spolupráci s obchodním centrem OLOMOUC CITY připravila pro děti z dětských domovů Olomouckého kraje Ježíška tak trochu jinak – v podobě Stromu splněných přání. Od 1. do 16. prosince jste si mohli v obchodním centru OLOMOUC CITY vybrat ze stromu přáníčka dětí z dětských domovů. Děti v nich "svým Ježíškům" psaly, co by rády našly pod stromečkem. I vy jste tak měli možnost připojit se a zaježíškovat si. Koupí takovéhoto dárku jste pak udělali dětem velkou radost!

Vyhledat nemovitost (70)

Vyhledat nemovitost dle parametrů z naší aktuální nabídky.

Typ nabídky
Kategorie
Okres
Cena od  
Cena do  
Výměra od   m2
Výměra do   m2

Makléři doporučují

Prodej bytu 2+1 Olomouc - Kaštanová

Prodej bytu 2+1 Olomouc - Kaštanová
Prodej
2+1 / 59 m2
2.725.840

Ivan Doleček
NP Horní Loděnice

NP Horní Loděnice
Prodej
620 m2

Kateřina Menclová
Penziony Luhačovice

Penziony Luhačovice
Prodej
6+2 / 770 m2

Kateřina Menclová

Reklama

PATRIOT reality, spol. s r.o.