Profil společnosti

Představujeme se Vám

PATRIOT reality je dynamickou společností a již téměř 20 let působí na realitním trhu. Během této doby si naše kancelář v Olomouci a pobočky dokázaly vybudovat pevné postavení a stali jsme se specialisty v oboru, poskytující služby a komplexní servis na nejvyšší profesionální úrovni k maximální spokojenosti klientů s garancí a jistotou. Nyní patříme k největším realitním kancelářím Olomouckého kraje a jsme schopni díky svým 20 kmenovým zaměstnancům a úzké spolupráci s řadou externistů, finančních poradců, renomovanými advokátními kancelářemi, odhadci i notáři uspokojit požadavky i nejnáročnějšího klienta s individuálním a profesionálním přístupem.

PATRIOT reality je jedním ze zakládajících členů Sdružení Olomoucké reality a jako jedna z mála realitních společností jsme pojištěni u společnosti Generali, a.s. na činnost realitní kanceláře.

PATRIOT reality se zaměřuje jak na nabídky nemovitostí na prodej a pronájem k bydlení nebo rekreaci, prostory k podnikání tak i na služby v oblasti organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů. Účastní se případných výběrových řízení na nově vystavěné či plánované nemovitosti a podílí se na realizaci jejich prodeje.

Nabízíme služby v oblasti developmentu. V rámci organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů zajistíme kompletní projekční a inženýrskou činnost a vlastní prezentaci projektu.

Samozřejmostí je zajištění a vyřešení financování klienta u předních finančních institucí smluvně s námi vázaných, poskytující hypotéční úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Spolupracujeme také s řadou realitních kanceláří, přičemž s některými realizujeme zakázky společně, čímž se znásobuje počet makléřů věnující se dané zakázce a kratší lhůta pro realizaci obchodu.

Naši prioritou je nejen úspěšně zrealizovat klientovi požadavky, ale aby se na nás opět s důvěrou obrátil nebo nás doporučil. Reference a opakovaně využívané služby jsou důkazem spokojenosti s kvalitou a profesionalitou a důležitým ukazatelem pro klienta ve výběru správné realitní kanceláře v přesyceném trhu s nemovitostmi.

Vyhledat nemovitost (26)

Vyhledat nemovitost dle parametrů z naší aktuální nabídky.

Typ nabídky
Kategorie
Okres
Cena od  
Cena do  
Výměra od   m2
Výměra do   m2

Makléři doporučují

Prodej rodinného domu  Dubany na Hané

Prodej rodinného domu Dubany na Hané
Prodej
4+kk / 100 m2
4.500.000

Pavel Andree
Chata Lošov

Chata Lošov
Prodej
2+kk / 70 m2
1.990.000

Barbora Daňková
NP Olomouc - Ostružnická

NP Olomouc - Ostružnická
Pronájem
40 m2
16.000

Barbora Daňková

Reklama

PATRIOT reality, spol. s r.o.