Profil společnosti

Představujeme se Vám

PATRIOT reality je dynamickou společností a již téměř 20 let působí na realitním trhu. Během této doby si naše kancelář v Olomouci a pobočky dokázaly vybudovat pevné postavení a stali jsme se specialisty v oboru, poskytující služby a komplexní servis na nejvyšší profesionální úrovni k maximální spokojenosti klientů s garancí a jistotou. Nyní patříme k největším realitním kancelářím Olomouckého kraje a jsme schopni díky svým 20 kmenovým zaměstnancům a úzké spolupráci s řadou externistů, finančních poradců, renomovanými advokátními kancelářemi, odhadci i notáři uspokojit požadavky i nejnáročnějšího klienta s individuálním a profesionálním přístupem.

PATRIOT reality je jedním ze zakládajících členů Sdružení Olomoucké reality a jako jedna z mála realitních společností jsme pojištěni u společnosti Generali, a.s. na činnost realitní kanceláře.

PATRIOT reality se zaměřuje jak na nabídky nemovitostí na prodej a pronájem k bydlení nebo rekreaci, prostory k podnikání tak i na služby v oblasti organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů. Účastní se případných výběrových řízení na nově vystavěné či plánované nemovitosti a podílí se na realizaci jejich prodeje.

Nabízíme služby v oblasti developmentu. V rámci organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů zajistíme kompletní projekční a inženýrskou činnost a vlastní prezentaci projektu.

Samozřejmostí je zajištění a vyřešení financování klienta u předních finančních institucí smluvně s námi vázaných, poskytující hypotéční úvěry a úvěry ze stavebního spoření. Spolupracujeme také s řadou realitních kanceláří, přičemž s některými realizujeme zakázky společně, čímž se znásobuje počet makléřů věnující se dané zakázce a kratší lhůta pro realizaci obchodu.

Naši prioritou je nejen úspěšně zrealizovat klientovi požadavky, ale aby se na nás opět s důvěrou obrátil nebo nás doporučil. Reference a opakovaně využívané služby jsou důkazem spokojenosti s kvalitou a profesionalitou a důležitým ukazatelem pro klienta ve výběru správné realitní kanceláře v přesyceném trhu s nemovitostmi.

Vyhledat nemovitost (14)

Vyhledat nemovitost dle parametrů z naší aktuální nabídky.

Typ nabídky
Kategorie
Okres
Cena od  
Cena do  
Výměra od   m2
Výměra do   m2

Makléři doporučují

NP Olomouc - Ostružnická

NP Olomouc - Ostružnická
Pronájem
40 m2
16.000

Barbora Daňková

Reklama

PATRIOT reality, spol. s r.o.