Programy pro developery

Nabízíme spolupráci při realizaci činností, v níž je naše pole působnosti společné. Je to výstavba, poradenství, úvěrování a následný prodej námi tvořených produktů a spokojenost lidí, pro které toto uskutečňujeme.

V posledních letech se naše společnost začala zabývat také službami pro developerské a investiční společnosti. V rámci realizace prodeje nových developerských projektů zajišťujeme kompletní poradenskou a úvěrovou činnost, profesionální prezentaci a náležitou mediální propagaci. PATRIOT reality nabízí služby v oblasti organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů. Účastníme se výběrových řízení na nově vystavěné či plánované nemovitosti a pomáháme s realizací jejich prodeje a tím také zvýšili náš podíl v tomto segmentu trhu. Naše Databáze klientů poptávajících nemovitosti tohoto typu je za poslední roky velmi rozsáhlá a právě působení v této oblasti umožňuje její optimální využití.

Dosud jsme uskutečnili prodeje desítek bytů pro stavební firmy stavějící bytové domy ve Slavoníně, Svatém Kopečku a v neposlední řadě také prodeje bytů v Samotíškách, který jsme prováděli přímo pro Obec Samotíšky. Díky našemu týmu i zkušenostem v tomto oboru jsme schopni tyto služby poskytovat za velmi příznivých cenových podmínek a v případě rozsáhlých a dlouhodobých zakázek vyčlenit i konkrétní zaměstnance pro tyto účely.

V případě zájmu Vám rádi přiblížíme výhody a prodiskutujeme nabídku případné spolupráce při osobním jednání.

Vyhledat nemovitost (26)

Vyhledat nemovitost dle parametrů z naší aktuální nabídky.

Typ nabídky
Kategorie
Okres
Cena od  
Cena do  
Výměra od   m2
Výměra do   m2

Makléři doporučují

Výrobní hala Třebčín

Výrobní hala Třebčín
Prodej
608 m2
5.400.000

Stanislava Tatai
Pronájem bytu 1+1 Olomouc - Vojanova

Pronájem bytu 1+1 Olomouc - Vojanova
Pronájem
1+1 / 35 m2
6.900

Pavel Andree
NP Olomouc - Ostružnická

NP Olomouc - Ostružnická
Pronájem
40 m2
16.000

Barbora Daňková

Reklama

PATRIOT reality, spol. s r.o.