Programy pro developery

Nabízíme spolupráci při realizaci činností, v níž je naše pole působnosti společné. Je to výstavba, poradenství, úvěrování a následný prodej námi tvořených produktů a spokojenost lidí, pro které toto uskutečňujeme.

V posledních letech se naše společnost začala zabývat také službami pro developerské a investiční společnosti. V rámci realizace prodeje nových developerských projektů zajišťujeme kompletní poradenskou a úvěrovou činnost, profesionální prezentaci a náležitou mediální propagaci. PATRIOT reality nabízí služby v oblasti organizace výstavby a následného prodeje nových bytů či nových rodinných domů. Účastníme se výběrových řízení na nově vystavěné či plánované nemovitosti a pomáháme s realizací jejich prodeje a tím také zvýšili náš podíl v tomto segmentu trhu. Naše Databáze klientů poptávajících nemovitosti tohoto typu je za poslední roky velmi rozsáhlá a právě působení v této oblasti umožňuje její optimální využití.

Dosud jsme uskutečnili prodeje desítek bytů pro stavební firmy stavějící bytové domy ve Slavoníně, Svatém Kopečku a v neposlední řadě také prodeje bytů v Samotíškách, který jsme prováděli přímo pro Obec Samotíšky. Díky našemu týmu i zkušenostem v tomto oboru jsme schopni tyto služby poskytovat za velmi příznivých cenových podmínek a v případě rozsáhlých a dlouhodobých zakázek vyčlenit i konkrétní zaměstnance pro tyto účely.

V případě zájmu Vám rádi přiblížíme výhody a prodiskutujeme nabídku případné spolupráce při osobním jednání.

Vyhledat nemovitost (45)

Vyhledat nemovitost dle parametrů z naší aktuální nabídky.

Typ nabídky
Kategorie
Okres
Cena od  
Cena do  
Výměra od   m2
Výměra do   m2

Makléři doporučují

Chata Třebsín

Chata Třebsín
Prodej
1+1 / 40 m2
1.690.000

Pavel Andree
Chata Lošov

Chata Lošov
Prodej
2+kk / 70 m2

Barbora Daňková
Prodej rodinného domu  Dubany na Hané

Prodej rodinného domu Dubany na Hané
Prodej
4+kk / 100 m2
4.500.000

Pavel Andree

Reklama

PATRIOT reality, spol. s r.o.